Kosmetinis ir Medicininis Permanentinis Makiažas


Mikropigmentacija (permanentinis makiazas) – procedūra, kurios metu specialia plonyte adatėle, judančia aukštyn-žemyn, didžiuliu greičiu į odą yra suleidžiami specialūs, sveikatai nepavojingi dažai.
Aparatūra NOUVEAU CONTOUR DIGITAL 1000, skirta kosmetinei ir medicininei mikropigmentacijai.

Antakiai


Ploni, reti, nevienodai augantys antakių plaukeliai gali būti koreguojami mikropigmentacija taip, kad susiformuotų lygi, graži antakių linija, kurią gali suformuoti tik visažistai. Antakių srityje esančius randelius taip pat galima paslėpti mikropigmentacijos būdu.

Akys


Vokai ir blakstienos išryškina akis. Atlikus mikropigmentaciją ir pritaikius įvairių spalvų derinius, akys žvilgės ir spindės, savaime suprantama, jos bus padažytos. Brėžiant akių kontūrą pigmentavimas atliekamas tarp blakstienų plaukelių. Blakstienos procedūros metu nepažeidžiamos. Žvilgsnis išlieka natūralus ir ryškus. Tokiu būdu per didelės ar per mažos akys gali būti optiškai padidinamos ar sumažinamos. Be to, akys visuomet išlieka gražios, nereikia nerimauti dėl „nubėgusio“ makiažo.

Lūpos


Atliekant lūpų kontūro mikropigmentaciją, galima koreguoti lūpų formą, atstatyti jų simetriškumą. Galima pasirinkti ne tik ryškesnę lūpų kontūro pigmentaciją pasirinkta spalva, bet ir mažiau pastebimą lūpų kontūrą, kuris suteikia „išplaukusiam“ lūpų kontūrui gražią formą. Lūpų kontūras gali būti suformuotas ir su šešėlio efektu, galima pigmentuoti visas lūpas , todėl Jums nebereikės jų dažyti.

Kainos


Akys, viršutiniai vokai 379.5LT-110EUR
Akys, apatiniai vokai 276LT-80EUR
Lūpos konturas 379.5LT-110EUR
Lūpų konturas su daliniu retušavimu 465,75LT-135EUR
Visų lūpų užpildymas 569,25LT-165EUR
Antakiai 414LT-120EUR
Korekcija 207LT-60EUR


Kontaktinis telefono numeris +37068963418


www.000webhost.com