Sothys kosmetika garsėja pagal naujausias technologijas atliekamomis procedūromis, derinamomis su išskirtiniu veido ir kūno priežiūros DIGI-ESTHETIQUE metodu („pirštų estetika“).

sužinokite daugiau...

Guinot, tai kompanija, kuri pirmoji sukūre odos priežiuros priemones su 56-iomis biologiškai aktyviomis mežiagomis, butinomis ląstelių gyvybei. Šioms augalinėms veikliosioms medžiagoms įvesti į giliuosius odos audinius GUINOT sukūre aparatą HYDRADERMIE – veido procedūrų „žvaigzdę“. Su šiuo aparatu taip pat atliekama procedūra HYDRADERMIE LIFT – veido bruožų atnaujinimas.

sužinokite daugiau...

Beauty Defect Repair, - tai naujausiomis technologijomis paremtos grožio proceduros, atliekamos siekiant sumažinti senėjimo požymius, randus bei intensyviai koreaguoti odos struktūrą.

sužinokite daugiau...

The Organic Pharmacy kosmetika yra prabangių ekologiškų grožio ir sveikatos produktų srities pasaulio lyderė. Pagrindiniai grožio ekspertai net penkis metus iš eilės „The Organic Pharmacy“ išrinko „Geriausiu ekologiškų metų prekės ženklu“.

sužinokite daugiau...

Menard, tai viena iš kosmetikos pramonės lyderių Japonijoje, pristatanti sveikos gyvensenos kultūrą. Jos tikslas – atrasti kelią į tikrąjį grožį, pasitelkiant mokslinius atradimus, naujausias technologijas bei gamtos jėgų harmoniją.

sužinokite daugiau...

Kitos procedūros

Be veido bei kūno priežiūros procėdūrų, Kosmenta atlieka depiliacijos bei kosmetikos paslaugas.

sužinokite daugiau...

www.000webhost.com