MENARD procedūros

Menard, tai viena iš kosmetikos pramonės lyderių Japonijoje, pristatanti sveikos gyvensenos kultūrą. Jos tikslas – atrasti kelią į tikrąjį grožį, pasitelkiant mokslinius atradimus, naujausias technologijas bei gamtos jėgų harmoniją.

MENARD veido priežiūros linijos

EMBELLIR – tai išskirtinė veido priežiūros linija, padedanti įveikti laiko sukeltas odos problemas. Šios priemonės ląsteles veikia aktyviu, retų juodojo ir raudonojo Reishi grybų ekstraktu. Šis ekstraktas Japonijoje žinomas jau tūkstantmečius. Jis atjaunina ir sustiprina ląsteles, pailgina jų gyvavimo laiką, tuo užtikrindamas odai grožį ir jaunatviškumą.

SARANARI – trejopo veikimo veido priežiūros linija apsaugo odą nuo užterštos aplinkos veiksnių, kurie kelia grėsmę odos jaunatviškumui. SARANARI – atjaunina, sustiprina ir apsaugo 3 pagrindinius odos komponentus – kolageną, elastiną ir fibroblastą. Ypatingą efektą garantuoja išskirtinių augalinių ekstraktų fermentai ir biomolekulės.

TSUKIKA – optimali veido priežiūros linija jaunai odai, apsauganti ją nuo senėjimo. Egzotinės gėlės Selenicereus sp. (Nakties karalienė) ekstraktas užtikrina aktyvų odos atsinaujinimą ir maksimaliai ją drėkina, užkerta kelią įvairių problemų atsiradimui.

FAIRLUCENT – tai balinamoji odos linija. Stabilus vitaminas C ir shirakami mielių ekstraktas kontroliuoja melanino gamybą ir apsaugo nuo pigmentinių dėmių atsiradimo ir strazdanų. AUTENT – tai kompanijos pasididžiavimas . Revoliucinis gydymas, kuris veikia ląstelių atsinaujinimą visuose odos sluoksniuose. Trys naturalūs ekstraktai skatina odos regeneraciją ir kamieninių ląstelių dauginimasi.

www.000webhost.com